top of page

לקוחות ממליצים

תודה גדולה על הרעיון הנפלא לאסוף את המשפחה היקרה והמיוחדת שלנו, באירוע בלתי נשכח !

היות וידעתי מה אני הולכת לשמוע ממה שחוויתי בהקלטה. היות ואני מכירה את הרגישות שלי, חשבתי שפחות אתרגש אם אני אהיה כצופה מהצד ולא כחלק מהמשפחה! אז חשבתי !!!

כמובן נפתחו ארובות השמיים מהשנייה הראשונה שהזמרת פתחה את פיה ! ההמשך היה בשבילי פשוט סרט נפלא עם התרגשיות ודפיקות לב לכל אורך הפרק ! כאבתי את כאבם של ההורים הנפלאים שבסך הכל רצו שיהיו למשפחתם חיים יותר טובים. התעצבתי על מה שעברו הילדים הקטנים! ברוך השם, גדלו והקימו משפחות משלהם לתפארת משפחתם ולתפארת מדינת ישראל. הם סיפרו כל כך מקסים על מה שעברו ובעיקר הכי אהבתי שאף אחד מהם לא נשבר והכי שמחתי שיש סוף טוב, ברוך השם, לכולם! כמה חבל על האחים שהלכו כל כך צעירים ולא זכו לראות את מה שהשאירו אחריהם ! ואני בלעתי כל מילה שאמרו האחים היקרים האלה כאילו שאני שומעת את זה בפעם הראשונה !

שוב תודה למיכל ויובל ולכל אלה שעמלו קשה כדי שנבלה יחד כמשפחה מורחבת שקשה להאמין שנחווה שוב !

 אינשאללה, יהיו רק שמחות במשפחה אמן ואמן !

e_harodi-41927.jpg

רבקה כהן 

נדירה ההזדמנות לאגוד ולסדר את סיפור חייך, להכיר ולהוקיר אותו כמו להביט במראה. ולכן, ראינו במתנה שרכשנו לאמא האהובה שלנו הזדמנות מיוחדת להאיר את היופי והמשמעות בסיפור חייה. 

שמחנו מאוד על האפשרות שנותן השירות סיפור משפחתי, על הצוות המקצועי והרגיש, התהליך הדקדקני, והתוצאה הנפלאה!

שימחתם את אמנו, אותנו, ואת הדורות הבאים. תודה!

הבגליטרים 

לקראת יום הולדת 70 של בעלי - יוסי, עלה רעיון להכין פודקאסט שיהווה מסמך מילולי לשנים הקרובות והרחוקות עבור המשפחה, ובעיקר הנכדים.

קיבלנו  המלצות על "סיפור משפחתי" ייצרנו קשר איתם וכבר בשיחה הראשונה עם רודיה הבנתי שבחרנו נכון...

רודיה הכין את המפגשים לעומק, יזם שיחות עם הנוגעים בדבר בצורה יסודית ומקצועית, שילב בסיפור אירועים היסטוריים רלוונטיים ובחר להתמקד בסיפורים שייצרו תמונה מקיפה של סיפור החיים. אנחנו קיבלנו את התחושה שהוא מבין היטב מה צריך לעשות.

במהלך הכנת הפודקאסט הוא דיבר עם חברים מהצבא ומהתפקידים בתעשייה עם האחים והילדים שאל את השאלות הנכונות והוציא מתחת ידו מוצר מרגש מקצועי ומיוחד, מומלץ מאד לכל משפחה.

CamScanner 09-27-2021 10.59_19.jpg

שרה גונן 

"קבלתי בימים האחרונים את הפודקאסט שנערך על ידכם באמצעות עידן קוקה המקסים. זה אורגן על ידי בני אלמוג שהציע לי את הרעיון. לא הבנתי במה מדובר,אבל זרמתי איתו כמו בכל נושא שהעלה בפני, הוא תמיד צודק. בסופו של התהליך זכיתי לקבל דבר ערך מקסים: סיפור חיי בנקודות עיקריות עם דברי קישור מקסימים של עידן בתוספת קולות ילדי ואשתי - מה הם חושבים עלי.....מרגש, נוגע ומורשת עד.

העברתי את הפודקאסט למקורבי וקבלתי מהם תגובות מאוד מרגשות שאך הוכיחו לי עד כמה צדקתי כשזרמתי. הצעתי לחלקם לשקול לעצמם את הרעיון. היו ברוכים ותודה על המתנה המרגשת!!!"

Senior Citizen

זמי פליטר 

"שלמה וצוות הפודקאסט שלום, אני כותב לכם כיוון שברצוני לסכם את ה"סיפור משפחתי" והחוויה שקיבלנו.

כזכור וכפי שמופיע בהסכת \ פודקאסט עצמו, ה"טריגר" לעשייה של הפודקאסט היה יום ההולדת 70 של אבי. במשפחה חשבנו כיצד ניתן לעשות לאבא משהו מיוחד שמתאים לו.

כשומע אדוק של פודקאסטים הצעתי את "סיפור משפחתי" (כן, הפירסום שלכם כנראה עובד), וגיבוי מידי שקיבלתי מאימי הכריע את ההחלטה די מהר.

 

חשוב לי לכתוב ולציין כי כל ההתנהלות איתך שלמה הייתה נהדרת, מייד הרגשנו אליך חיבור וידענו שאנחנו בידיים מעולות - מקצועית ורגשית. לא הכל ניתן להכניס, לא הכל סופר ובכל זאת, איתרת את הנקודות החשובות ותפרת את העלילה בצורה מדויקת וזורמת. בנוסף גם ידעת לצנזר. התוצאה הסופית מעולה, וכפי שאבא שלי סיכם - "אני מאוד מרוצה מהפודקאסט, לא מהאירוע" (האירוע = מלחמת יום-כיפור). היכולת להכניס את הסיפור ל- 73 דקות של הסכת, שיהיה ברור, מרגש, מעניין ונכון עובדתית, מעוררת התפעלות ומעידה על המקצוענות שלך שלמה ושל רשת עושים היסטוריה, על כך תודתנו העמוקה.

 

את הלינק שלחנו למשפחה, למכרים וכמובן החברים של אבי מהצבא. כל מי שהאזין התרגש ושיבח את התוצאה (קשה להגיד על תיאור מלחמה "אהב"). מלבד המשפחה, אני חושב שהציון הגבוה ביותר מגיע מרעיו של אבי למלחמה, שקיבלו את הלינק לפודקאסט ב"רשת הפלוגתית" שעדיין קיימת בווטסאפ. אנשים ששמעו את הפודקאסט מגיבים כל העת ומעידים כי הם מרגישים שזה הסיפור שלהם, דרך הסיפור האישי של אבי בפודקאסט גם הם מספרים את חוויותיהם. דיונים על מי, איפה, למה וכמה התחילו להתקיים, פרטים חדשים התגלו, וחברים ישנים חזרו להיות בקשר.

מבחינת המשפחה חלו תהליכים מדהימים של למידה, הבנה והכלה. אני מרגיש שהנכדים ואף אנחנו הילדים מבינים יותר טוב את אבי ואת המשמעות של לגדול בצל המלחמה ובצילו.

סיפור משפחתי העניק לנו, משפחת פיינגרש ולאבא בפרט, מסמך מפואר שאפשר להתגאות בו ולהוריש לדורות הבאים."

פיינגרש.png

 משפחת פיינגרש 

"כשנכנסנו לפרוייקט המיוחד הזה עוד לא ידענו כמה דברים חדשים נגלה על אמא והמשפחה. איזה הזדמנות אדירה זה  יאפשר עבורינו כמשפחה.  ה'מבצע' המשותף ,דווקא בפורום הראשוני של המשפחה הגרענית.

ההזדמנות שלנו לאסוף חומרים משפחתיים, להכיר עוד פנים של אמא, לארגן את הנרטיב המשפחתי ויחד איתה להעלות את הסיפור שלה שהיה פחות שגור בפינו. ליצר מורשת משפחתית. הזדמנות  מיוחדת במינה להעלות זכרונות ממרחק, לתת גם לדמעות ולצחוק מקום, להתגעגע ולשמוח יחד על היש המשפחתי המיוחד שלנו.
 

הצלחתם לעזור לנו להחיות את הסיפור של אמא שלא הכרנו במלואו. לארוג מקטעי סיפורים וזכרונות נרטיב קולח - בהומור, אהבה והרבה כבוד לסיפור של אמא, לסיפור המשפחתי, היהודי, והציוני. וכל זה בנועם ובמקצועיות רבה.  הקשבה, סקרנות אמיתית והתעניינות בסיפור ובפרטים. יכולת מופלאה לשמור על המקום המיוחד של אמא ויחד איתו לשזור את כל שאר הפרטים, הקולות של חיינו וחייה לכדי פודקסט מאחד מרגש ומרתק.
 

נהנהנו בערב ההקלטה, מהתהליך והחוויה עצמה: לצעוד בשבילי הזמן והזכרונות מלווים ביכולת של (המפיק, שלמה רז) להוביל אותנו, להשאר בנתיב ולא להתפזר...לשאול, ולהאיר נקודות וארועים בעזרת ההכוונה המדוייקת שלכם. וכמובן התרגשנו מהתוצר הנפלא עצמו. והכי חשוב - אמא התרגשה ממנו מאוד מאוד! הבחירה בפודקסט ליומולדת 80 של אמא הייתה מדוייקת ונפלאה עבורינו! הרבה הרבה תודה מכולנו !!!!"

1992.jpg

משפחת זוהר

bottom of page